2018 m. „Coachella“ savaitgalio 2 tiesioginė transliacija ir sudėtis

„Coachella 2018 Weekend 2“ bus rodomi dar keli galingi pasirodymai iš tokių, kaip Beyonce, „The Weeknd“, „Eminem“ ir kt.

„Coachella Weekend 2“ vyksta nuo balandžio 20 d., penktadienio, iki balandžio 22 d., sekmadienio. Kai kurie pagrindiniai atlikėjai, kurie praėjusį savaitgalį pasirodė, įskaitant nėščią Cardi B, Migos, Tyler The Creator, SZA, Vince'ą Staplesą, Sent Vincentą, „War on Drugs“, Prancūzijos Montanoje. , Jorja Smith, Miguel, Skip Marley ir daugelis kitų. Praėjusį savaitgalį visas renginys buvo tiesiogiai transliuojamas „YouTube“, tačiau šį savaitgalį tiesiogiai bus transliuojami tik tam tikri pasirodymai. Tai bloga žinia visiems Beyhive, kurie praėjusį savaitgalį prisijungė prie interneto, nes Beyonce pasirodymas šį savaitgalį nebus tiesiogiai transliuojamas.

Beyonce pasirodymas vyks šeštadienio vakarą 23.05 val. vietinis laikas. Eminemas koncertuos 22.15 val. sekmadienio vakarą, o The Weeknd koncertuos apie penktadienio vidurnaktį.



„Coachella 2018“, penktadienis, balandžio 20 d.:

„The Weeknd“ (23:25–12:55, „Coachella“ scena)
Carpenter Brut (12.10 val., lauko teatras)
Staigmenos svečias (23:45–1:00, „Do Lab“)
Jamiroquai (23:35, Mojave)
„Maceo Plex“ (10:45–23:45, Gobis)
Jean-Michel Jarre (22:30, lauko teatras)
Alison Wonderland (10:25–11:25 val., Sachara)
Luca Lush (10:15–23:30, „Do Lab“)
„Soulwax“ (10:00–23:00, Mojave)
SZA (9:55–22:45, „Coachella“ etapas)
Parfume Genius (9:35–22:20, Gobis)
Carlas Craigas, Kyle'as Hallas ir Moodymannas (21:15, Yuma)
„TroyBoi“ (9:05–22:00, Sachara)
Oshi (9:00–22:15, „Do Lab“)
Sent Vincentas (8:55–21:50, lauko teatras)
Dreams (8:40–21:30, Mojave)
Pilvas (8:30–21:10, Gobis)
„Kygo“ (8.30–21.25 val., „Coachella“ scena)
„Pachanga Boys“ (8:20–21:30, Yuma)
„Moon Boots“ (7:45–21:15, Yuma)
Deorro (7:40–20:40, Sachara)
Narkotikų karas (7:30–20:25, lauko teatras)
„The Buttertones“ (7:20, Sonora)
Juoda kava (7:20–20:10, Mojave)
„The Blaze“ (7:15–20:00, Gobis)
Vince'as Staplesas (7.10–20.00 val., „Coachella“ scena)
„Brasstracks“ (6:30–19:45, „Do Lab“)
Avalon Emerson (6:15–19:45, Yuma)
Alanas Walkeris (6:15–19:10, Sachara)
Danielius Cezaris (18:10–19:00, lauko teatras)
„The Regrettes“ (6:10–18:55, Sonora)
„Bleachers“ (18:05–18:55, Mojave)
LÉONAS (18.05–18.50, Gobis)
„The Neighborhood“ (17.50–18.40 val., „Coachella“ scena)
pluko (5:15–18:30 „Do Lab“)
Kali Uchis (17–17:45, lauko teatras)
Juodieji ledai (17-17:45, Sonora)
Tankas ir bangas (4:55–17:40, Gobis)
Justinas Martinas (16:55–17:50, Sachara)
FISHER (4:45–18:15, Yuma)
Greta Van Fleet (4:45–5:35 val., Mojave)
KYLE (16.35–17.20 val., „Coachella“ scena)
Anabel Englund (4:30–17:15, „Do Lab“)
„The Marias“ (3:55–4:35 val., Sonora)
Skip Marley (15:50–16:35, lauko teatras)
Kelela (3:45-4:20 val., Mojave)
Grynieji pinigai (15:45–16:40, Sachara)
PVRIS (3:45–16:30, Gobis)
„Mėlynieji angelai“ (15.20–16.10 val., „Coachella“ scena)
B. Bruožai ir HITO (3:15–16:45, Yuma)
„Fazerdaze“ (14.55–15.30 val., „Sonora“)
Whethan (14:45–15:35, Sachara)
„Knox Fortune“ (14:40–15:25, lauko teatras)
Moses Sumney (14:35–15:20, Gobis)
Lėta magija (14:35–15:20, Mojave)
Christianas Martinas (2:30–4:30, „Do Lab“)
Benjaminas Clementine'as (14:15–14:55, „Coachella“ etapas)
„Boogarins“ (1:50–14:30, Sonora)
Elohim (1:45–14:35, Sachara)
Jesse Calosso (1:45–15:15, Yuma)
„JustPudge“ (1:30–14:20, lauko teatras)
Rickas G. (1:30–14:10, Gobis)
Viešasis transportas (1:25-10:22, Mojave)
Mansion (1:00–14:30, „Do Lab“)
Ponas Kino (1:00–13:30, Sonora)
Francesca Harding (12:25–13:15, Mojave)
Anakimas (12:00–13:45, Yuma)
Gingee (12:00–13:35, Sachara)
Jimas Smithas (12:00–13:00, Sonora)

„Coachella 2018“ šeštadienis, balandžio 21 d.:

Beyoncé (23.05 val., „Coachella“ scena)
Labai įtariamas (23.20 val., Gobis)
X Japonija (23.10 val., Mojave)
alt-J (22.10 val., lauko teatras)
Tomas Mišas (10:10–22:55, Gobis)
Post Malone (22:05, Sachara)
Šimtas vandenų (22:05, Sonora)
Džiunglės (9:50–22:40, Mojave)
Juodoji Madona (21:30, Yuma)
Staigmenos svečias (21:30 val., „Do Lab“)
Haimas (9:15–10:05 val., „Coachella“ scena)
Jorja Smith (9:00–21:45, Gobis)
Oh Sees (8:50–21:40, Sonora)
juodasis lokys (8:50–21:35, Sachara)
„Fleet Foxes“ (8:40–21:30, lauko teatras)
„Alvvays“ (8:35–21:20, Mojavė)
„Pachanga Boys“ (8:20–9:30, Yuma)
Staigmenos svečias (8:00-21:30, Do Lab)
Taileris, Kūrėjas (7:55–20:45, „Coachella“ scena)
Benjaminas Bookeris (7:50–20:35, Gobis)
Bronksas (7:35–20:25, Sonora)
Liudvikas vaikas (7:30–20:25, Sachara)
Tash Sultana (7:20–20:10, Mojave)
Beduinai (7:10–20:20, Yuma)
Davidas Byrne'as (7:05–20:05, lauko teatras)
Alina Baraz (6:40-7:25 val., Gobis)
MØ (6.35–19.25 val., „Coachella“ scena)
Staigmenos svečias (6:30-20:00, Do Lab)
„Cherry Glazerr“ (6:30–19:15, Sonora)
BROKHEMPTONAS (18:05–19:00, Mohave)
Snakehips (6:05–19:05, Sachara)
„Jackmaster“ (18:00–19:10, Yuma)
VAIKAI (17.45-17.35 val., lauko teatras)
Angelas Olsenas (5:30–18:15, Gobis)
Kunigai (5:25–18:05, Sonora)
„Chromeo“ (17.20–18.10 val., „Coachella“ scena)
Yaeji (17:00–18:00, Yuma)
„Flatbush Zombies“ (4:55–17:40, Mojave)
Vakarėlio palankumas (16:45–17:40, Sachara)
Pirmosios pagalbos vaistinėlė (16:35–17:20, lauko teatras)
Sigrid (4:15–17:05, Gobis)
„Mild High Club“ (4:15–17:00, Sonora)
Užimtas P (4:00–5:00, Yuma)
Nile Rodgers & Chic (15:55–16:55, „Coachella Stage“)
Django Django (15:45–16:30, Mojave)
„Ekali“ (3:30–4:20 val., Sachara
Marian Hill (15:25–16:10, lauko teatras)
„Otoboke Beaver“ (3:10–15:50, Sonora)
Didysis vagis (15:05–15:50, Gobis)
Jasonas Bentley (3:00–16:00, Yuma)
„Wizkid“ (14.50–15.35 val., „Coachella“ scena)
Declanas McKenna (14:40–15:20, Mojave)
AC Slater (14:30–15:20, Sachara)
Sir Sly (14:20–15:00, lauko teatras)
„Bane's World“ (14:05–14:45, Sonora)
Sudano archyvai (14:00–14:40, Gobis)
Chloe x Halle (1:50–14:20, Mojave)
KAČIUKAI (1:30–14:20, Sachara)
Gabe Real + Juicewon (1:25-14:05, Coachella Stage)
Ronas Gallo (1:00–13:40, Sonora)
Lobomanas (1:00–13:40, Gobis)
„Fel Good Green“ (1:00–13:50, lauko teatras)
Sahar Z (12:30–15:00, Yuma)
Ahwlee (12:30–13:30, Mojave)
N.A.A.F.I. (12:00–13:20, Sachara)
Vinilo klubas Chulita (12:00-13:00, Sonora)

„Coachella 2018“ sekmadienis, balandžio 22 d.:

Eminemas (22.15 val., „Coachella“ scena)
Michaelas Mayeris (22:35, Yuma)
Barclay Crenshaw (22:25, Gobis)
Tobulas ratas (21:50 val., lauko teatras)
„The Drugs“ (21:45 val., Mojave)
Migosas (21.30 val., Sachara)
Kamaiyah (9:20–21 val., Gobis)
Jamie Jonesas (9:05–22:35, Yuma)
ODESZA (8.25–21.25 val., „Coachella“ scena)
King Krule (8:30–21:20, Mojave)
Migelis (8:30–21:20, lauko teatras)
„Ibeyi“ (8: 05–20:55, Gobis)
Chrisas Liebingas (7:55–21:05, Yuma)
Princesė Nokia (7:50–20:40, Sonora)
Ilenium (7:50–20:50, Sachara)
Portugalija. „Žmogus“ (18:45–19:40, „Coachella“ scena)
6LACK (7:20–20:05, Mohave)
Kamasi Vašingtonas (7:00–20:00, lauko teatras)
Jidenna (6:55–19:40, Gobis)
Joseph Capriati (6:40–19:55, Yuma)
Prancūzijos Montana (6:35–19:20, Sachara)
Johnas Mausas (6:35–19:25, Sonora)
Jokūbas Banksas (18:05–18:55, Mojave)
„Cardi B“ (17.45–18.20 val., „Coachella“ etapas)
Aurora (5:45-6:30 p.m., Gobi)
Jessie Ware (17:55–18:30, lauko teatras)
„Motor City Drum Ensemble“ (17:30–18:40, Yuma)
Gegutė (5:20–10:22, Sonora)
„Petit Biscuit“ (17:10–18:05, Sachara)
FIDLAR (4:55–17:40, Mohave)
Vance Joy (16.35–17.20 val., „Coachella“ scena)
Hayley Kiyoko (4:35-5:20 val., Gobis)
Dej Loaf (16:45–17:30, lauko teatras)
Talabomanas (4:20–17:30, Yuma)
„Buscabulla“ (4:15–16:55, Sonora)
Rusas (16:00–16:45, Sachara)
„Amino“ (3:45–4:30, Mojave)
LANY (15:25–16:15, „Coachella“ scena)
Japoniški pusryčiai (15:25–16:10, Gobis)
„Nothing But Thieves“ (15:35–16:20, lauko teatras)
Peggy Gou (3:10-4:20 p.m., Yuma)
Sraigių paštas (15:05–15:50, Sonora)
San Holas (2:50–15:40, Sachara)
JIE. (14:40–15:25, Mohave)
„Lion Babe“ (2:10–3:00, „Coachella“ scena)
Noname (14:15–15:00, Gobis)
„Magic Giant“ (14:25–15:10, lauko teatras)
„B Boys“ (14:00–14:40, Sonora)
Kölsch (14:00–15:10, Yuma)
Žirafa (1:50–14:40, Sachara)
LP (1:35–14:20, Mojave)
nostradahm (1:10–14:00, lauko teatras)
„Westside Gunn + Conway“ (1:10–13:50, Gobis)
„The Delirians“ (1:00–13:40, Sonora)
„Omar-S“ (1:00–14:00, Yuma)
Hannah Wants (12:50–13:40, Sachara)
Rolling Blackouts Coastal Fever (12.30–13.10 val., Mojave)
Ponas. Rotu (12:00-12:50, Gobis)
„Mu$ty Boyz“ (12:00–13:00, Sonora)
Lee Wells (12:00–13:00, Yuma)
EMME (11:40–12:40, Sachara)
VNSSA (11:30–12:20, Mojave)

Top